Praca

Praca

mToilet Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu mobilnych zabezpieczeń sanitarnych. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Przedstawiciel Handlowy
  • Kierowca Samochodu Asenizacyjnego

Opisy stanowisk znajdą Państwo poniżej.

CV prosimy przesyłać na adres bok@mtoilet.pl

KIEROWCA SAMOCHODU ASENIZACYJNEGO

Opis stanowiska

Twoją rolą będzie realizacja zamówień w zakresie dostarczania kabin sanitarnych do klienta przy zachowaniu wysokich standardów jakości pracy oraz wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Oferta

·      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·      terminowo wypłacane wynagrodzenie

·      atrakcyjny system premiowania

·      praca na miejscu

·      przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

·      nowoczesny tabor samochodowy, telefon komórkowy

·      system szkoleń

·      możliwość dofinansowania podwyższenia lub uzyskania kwalifikacji zawodowych

·      dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed (po okresie próbnym)

·      nagrody jubileuszowe za staż pracy w spółce

·      odzież firmową oraz zapewnienie jej prania

·      odzież ochronną wraz z artykułami do higieny osobistej

·      możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia za ponadobowiązkowe prace

Wymagania

·      umiejętność planowania i organizacji pracy

·      rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań

·      zaangażowanie w wykonywaną pracę

·      umiejętność pracy w zespole

·      czynne prawo jazdy kat. B, C (mile widziane C+E)

·      preferowane osoby posiadające zawodowe prawo jazdy wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi, świadectwem kwalifikacji zawodowej oraz elektroniczną kartą kierowcy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferta:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole

• samochód służbowy po okresie próbnym oraz inne niezbędne narzędzia do pracy

• wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

• dofinansowanie do opieki medyczna LuxMed (po okresie próbnym)

• przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie

• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji

• dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

• silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne

• otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

• prawo jazdy kat. B

• doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

• aktywną sprzedaż usług spółki

• profesjonalną, kompleksową obsługę handlową: przygotowanie ofert i umów, negocjowanie warunków itp.

• analizę rynku i rozwój sieci klientów na wyznaczonym terenie

• realizację planów sprzedażowych

• budowanie długofalowych relacji z klientami

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

• kontrolę rozliczeń z kontrahentami

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez mToilet Sp. z o.o, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z pózn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w mToilet Sp. z o.o i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych.