O firmie

mToliet Spółka z o.o.to firma specjalizująca się w wynajmie i serwisie mobilnych kabin sanitarnychoraz wynajmie kontenerówogrodzeń tymczasowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem powstałym w 100% na bazie polskiego kapitału, które świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu mobilnych zabezpieczeń sanitarnych.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, organizacji i osób prywatnych działających w branżach wymagających zastosowania przenośnych urządzeń sanitarnychtymczasowych ogrodzeńczy kontenerów użytkowych. Wśród naszych Klientów znajdują się przedstawiciele sektorów przemysłu, rozrywki, budownictwa i innych.

Działalność, dzięki systemowi oddziałów, prowadzimy na terenie całej Polski. Umożliwia nam to sprawną i profesjonalną obsługę Klientów.

Oferta

Dostarczamy rozwiązania o wysokim standardzie, funkcjonalności oraz walorach użytkowych i estetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dostosowanych do różnych potrzeb urządzeń sanitarnych– w tym mobilnych toaletoraz kontenerów biurowych, magazynowych czy sanitarnych, jak również ogrodzeń mobilnych. Powyższe pomogą zapewnić na budowieczy podczas imprez plenerowych, także masowych, pełną ochronę sanitarną uczestników i pracowników oraz system zabezpieczeń w postaci szerokiego wyboru ogrodzeń. Z kolei kontenery,tworzone pod kątem zapotrzebowania Klientów, umożliwiają prowadzenie prac biurowych czy magazynowanie towarów i sprzętu w miejscach, gdzie, z powodów technologicznych lub organizacyjnych, nie ma możliwości posadowienia dedykowanych budynków.

Doświadczenie

Atutem mToiletjest doświadczenie. Właściciele oraz zarząd spółki to osoby, które tworzyły i kreowały rynek wynajmu mobilnych systemów sanitarnychw Polsce przez ostatnie 25 lat. Nasza kadra posiada wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie w branży wynajmu mobilnych systemów sanitarnych. Dbamy o wysoki standard obsługi Klientów oraz stale wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania, które odpowiadają podnoszącym się wymaganiom rynku.

Jak patrzymy na biznes

SpółkęmToiletprowadzimy według najwyższych i sprawdzonych standardów biznesowych w tej branży, z uwzględnieniem rodzinnej kultury organizacyjnej. Nasze relacje z Klientami oraz współpracownikami opieramy na zasadach partnerstwa, szacunku i obustronnego zadowolenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że indywidualne podejście do potrzeb Klienta, właściwe doradztwo, nadzór nad każdym etapem procesu realizacji usług są źródłem sukcesu i gwarantem udanej współpracy dla obu stron.


Pełen wachlarz usług znajdą Państwo w zakładce oferta.

Zapraszamy do współpracy.