O firmie

Najwyższa jakość usług

mToliet Spółka z o.o. to firma specjalizująca się w wynajmie i serwisie mobilnych kabin sanitarnych oraz wynajmie kontenerów i ogrodzeń tymczasowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem powstałym w 100% na bazie polskiego kapitału, które świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu mobilnych zabezpieczeń sanitarnych.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, organizacji i osób prywatnych działających w branżach wymagających zastosowania przenośnych urządzeń sanitarnychtymczasowych ogrodzeń czy kontenerów użytkowych. Wśród naszych Klientów znajdują się przedstawiciele sektorów przemysłu, rozrywki, budownictwa i innych.

Działalność, dzięki systemowi oddziałów, prowadzimy na terenie całej Polski. Umożliwia nam to sprawną i profesjonalną obsługę Klientów.

 

Oferta

Dostarczamy rozwiązania o wysokim standardzie, funkcjonalności oraz walorach użytkowych i estetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dostosowanych do różnych potrzeb urządzeń sanitarnych – w tym mobilnych toalet oraz kontenerów biurowych, magazynowych czy sanitarnych, jak również ogrodzeń mobilnych. Powyższe pomogą zapewnić na budowie czy podczas imprez plenerowych, także masowych, pełną ochronę sanitarną uczestników i pracowników oraz system zabezpieczeń w postaci szerokiego wyboru ogrodzeń. Z kolei kontenery, tworzone pod kątem zapotrzebowania Klientów, umożliwiają prowadzenie prac biurowych czy magazynowanie towarów i sprzętu w miejscach, gdzie, z powodów technologicznych lub organizacyjnych, nie ma możliwości posadowienia dedykowanych budynków.

 

Doświadczenie

Atutem mToilet jest doświadczenie. Właściciele oraz zarząd spółki to osoby, które tworzyły i kreowały rynek wynajmu mobilnych systemów sanitarnychw Polsce przez ostatnie 25 lat. Nasza kadra posiada wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie w branży wynajmu mobilnych systemów sanitarnych. Dbamy o wysoki standard obsługi Klientów oraz stale wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania, które odpowiadają podnoszącym się wymaganiom rynku.

 

Jak patrzymy na biznes

Spółkę mToilet prowadzimy według najwyższych i sprawdzonych standardów biznesowych w tej branży, z uwzględnieniem rodzinnej kultury organizacyjnej. Nasze relacje z Klientami oraz współpracownikami opieramy na zasadach partnerstwa, szacunku i obustronnego zadowolenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że indywidualne podejście do potrzeb Klienta, właściwe doradztwo, nadzór nad każdym etapem procesu realizacji usług są źródłem sukcesu i gwarantem udanej współpracy dla obu stron.

 


Pełen wachlarz usług znajdą Państwo w zakładce oferta.
Zapraszamy do współpracy!


Nasze realizacje

Więcej realizacji znajdziecie na profilu https://www.facebook.com/mToiIet 

realizacja dzien dziecka fundacja polsatogrodzenia dzien dziecka fundacja polsatkabiny przenosne dzien dziecka fundacja polsat

Podczas Dnia Dziecka organizowanego przez Fundację Polsat stanęły nasze kabiny: mSize, mPremium, mStandard oraz umywalki wolnostojące dwustanowiskowe i ogrodzenia przenośne.

kabiny przenosne festiwal piwa szczecinogrodzenia przenosne festiwal piwa szczecin

Kabiny, umywalki i ogrodzenia przenośne podczas Festiwalu Piwa w Szczecinie 

mStandard kabiny przenosne maraton debnomStandard kabiny przenosne maraton debno 2

kabiny przenosne mStandard podczas Maratonu w Dębnie